Головна Виробництво

Стадії виробництва

1

Крихітні пташенята приїжджають до нас на фабрику з Німеччини

Їх доставляють спеціальними траками з регульованою температурою і освітленням всередині. Їхня подорож до України триває близько 20 годин.


2

Процес вирощування пташенят

Індюшат поміщають в окремі теплі пташники, де підтримується температура не менше 32 градусів тепла.

У той час як наші пташниці піклуються про повноцінне харчування пташенят, ветеринарний лікар уважно спостерігає за їх здоров’ям.

Ми приділяємо багато уваги якості кормів

Для цього було прийнято рішення виробляти корми власного виробництва на основі високобілкового соєвого шроту з додаванням кукурудзи і пшениці, а також корисних амінокислот.

Чистота і якість питної води, використовуваної в годуванні пташенят, також має колосальне значення.

Воду ми видобуваємо з глибини 180 метрів. Вона проходить кілька стадій фільтрації, перш ніж потрапляє до пташенят.


3

У віці 55-60 днів подорослішавших пташенят сортують на самців і самок

Їх перевозять у пташники для утримання дорослої птиці, що знаходяться на іншому майданчику від «дитячих» пташників. Це необхідний захід захисту здоров’я малюків – інакше більш міцна доросла птиця могла б заразити своїми хворобами малюків, що було б фатально для пташенят.

4

Протягом “дорослого” життя індички ми продовжуємо її годувати збалансованими за вмістом енергії, жиру, клітковини, мікроелементів і амінокислот кормами, які ми виготовляємо із зерна, вирощеного нами і фермерами на орендованих полях Київської, Чернігівської та Вінницької областей.


5

Виробництво готових м’ясних продуктів

Протягом усього процесу виготовлення м’яса його якість контролюють наші власні і державні ветеринарні лікарі.

Вони уважно оглядають кожну птицю і відбраковують ті тушки або частини, які викликають у них хоча б найменші сумніви в якості. Якість кормів ми контролюємо у своїй власній сертифікованій лабораторії.

М’ясо індички гіпоалергенне

Антибіотики, які іноді застосовуються для лікування молодої хворої птиці, абсолютно точно виводяться з організму індички в силу тривалості циклу її вирощування.

Якість м’яса щодня контролюється в приватних і державних мікробіологічних лабораторіях.

Кожна партія м’яса і продукції з ньго, яка відправляється на полиці магазинів, супроводжується державним ветеринарним сертифікатом, що свідчить про безпеку для споживачів кожної конкретної партії м’яса.

У віці 90-100 днів самки індички потрапляють в наш м’ясний цех, де відбуваються процеси забою, оброблення, упаковки.

Частина м’яса потрапляє в нашу подальшу переробку, в процесі якої ми виробляємо готові до вживання м’ясні продукти – сосиски, ковбаси, шинки, а також напівфабрикати – пельмені, голубці, вареники…

У віці 120-140 днів самці індички також відправляються в м’ясний цех.

Вік птиці для забою важливий з точки зору розуміння того факту, що на відміну від більш дешевої курки бройлера, яка потрапляє на забій на 38-42 день життя, ще не остаточно сформованим птахом, індичка росте 90-150 днів і білок в її м’ясі сформований остаточно.

6

Розвозимо м’ясо по магазинах

В процесі перевезення температура у фургоні не перевищує 4 градуси тепла.

Враховуючи, що наша ферма знаходиться в Броварському районі, шлях до столичного прилавку від нашого складу займає не більше 2-4-х годин, що забезпечує гарантовану свіжість м’яса ТМ Інделіка на полицях київських супермаркетів і невеликих продуктових магазинів.

7

Продаж продукції в наших магазинах

Найсвіжіше м’ясо і продукцію з м’яса індички Ви завжди зможете купити за найнижчими цінами в нашому комфортабельному магазині на фермі в селі Рожівка, Броварського району.

Багато наших покупців надають перевагу приїжджати саме до нас в магазин, який розташований в красивому і мальовничому селі Рожівка.

Також наші власні магазини “Інделіка” Ви зможете знайти більш ніж в двадцяти локаціях Києва та області.

У наших фірмових магазинах Вам завжди покажуть всі наші новинки, допоможуть вибрати м’ясо і готові вироби з індички. Ви зможете також попередньо замовити через наш сайт будь-яку продукцію із зазначенням магазину, де б ви хотіли її забрати. Ваше замовлення буде чекати Вас і Ви зможете без черги забрати його, розрахувавшись готівкою або банківською картою, за вашим вибором.

Найближчим часом ми плануємо запустити сервіс адресної доставки нашої продукції покупцям нашими кур’єрами з використанням холодильного транспорту.