Умови повернення товару

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», при отриманні замовлення Ви завжди можете відмовитися від будь-якого доставленого товару.

ВАЖЛИВО!


Свіже м’ясо, ковбасні та делікатесні вироби без вакуумної упаковки перевіряються в присутності кур’єра.
Якщо ви виявили товар неналежної якості, можете зателефонувати / написати нам, і отримати заміну товару або повернення коштів. Команда нашого інтернет-магазину обов’язково допоможе вирішити будь-яку ситуацію. Ви завжди можете зв’язатися з нами одним із таких способів:

Вимоги до товарів, що підлягають поверненню


Для повернення Вам необхідно надати товар, придбаний в інтернет-магазині Інделіка, і обов’язково оригінал документа, що підтверджує отримання та оплату покупцем товару через інтернет-магазин Інделіка (видаткова накладна, товарний чек, квитанції і т.д.).

Повернення коштів


Після отримання товару та підтвердження, що вимоги до повернення дотримані, і необхідні документи – заповнені, ми повернемо Вам гроші, або зробимо заміну товару неналежної якості. Повернення грошей здійснюється тим же способом, яким Ви оплатили замовлення. Зверніть увагу, що при оплаті банківською картою, термін повернення грошових коштів залежить від політики установи, яке випустило карту. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», повернення товару можливий тільки за умови збереження чека і невідповідного товару.