Головна Про компанію

ТМ “Інделіка” – один з найбільших виробників м’яса індички в Україні.

Інделіка” – це сучасне, повністю інтегроване підприємство, створене в 1975 році, виробничі потужності якого розташовані в 30 км від центру столиці України в с.Рожівка, Броварського району.

Підприємство здійснює повний цикл виробництва-вирощування індиків, переробку та упаковку готової продукції. Виробництво ТМ “Інделіка” здійснюється в повністю закритому режимі, що дозволяє уникнути контакту птиці з зовнішнім середовищем і є гарантією безпеки виробництва.

Здорові корми

У годуванні індички використовуються якісні корми, вироблені на власному комбікормовому заводі, без генетичних модифікацій і стимуляторів росту. Основні інгредієнти-кукурудза, пшениця, соя, вирощені у Вінницькій та Полтавській областях.

Сертифіковане виробництво

На кожному етапі виробництва нашої продукції ведеться жорсткий контроль якості та виконання екологічних, технологічних і санітарних вимог. Висока якість продукції підтверджується результатами незалежних експертиз.

Без ін’єкцій

На нашій фабриці м’ясо індички не ін’єктується сольовими розчинами.

190

Для підвищення якості продукції, Птахи вживають високомінералізовану воду з власної артезіанської свердловини глибиною 190 метрів.

200

Кваліфікований персонал налічує понад 200 досвідчених співробітників. В наявності власний автопарк.

FSSC

Міжнародний сертифікат на виробництво за схемою стандарту FSSC – 22000 гарантує якість і безпеку продукції.

Корисне м’ясо

М’ясо індички багате протеїном, легко засвоюється і є гіпоалергенним. Воно також містить вітаміни групи B, селен, фосфор і необхідні для здоров’я мінерали.

Широкий асортимент

Великий вибір продукції: від найсвіжішого м’яса до готових страв до Вашого столу. У нашому асортименті також є продукція яка не містить лактозу, глютен і яйця .

Мережа власних фірмових магазинів

На ринку України наша продукція реалізується через мережу власних фірмових магазинів, а також в найбільших національних продовольчих і міжнародних торгових мережах.