Завдання столичної влади – зменшити обсяги хаотичної та незаконної торгівлі у Києві та перевести її в цивілізоване русло. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відвідування ринку «БАZАR на Лісовій».

«Ми повинні покласти край стихійній торгівлі та торгівлі «з землі», коли продавці не несуть жодної відповідальності за якість товару», – додав Віталій Кличко. За його словами, систематизувати торгівлю має відкриття ринків нових форматів, де поєднуються традиційні ринки та сучасні супермаркети. Віталій Кличко наголосив, що кожна людина повинна мати можливість торгувати на ринках такого типу і сплачувати чесно податки до бюджету міста. «Навести лад у торгівлі – це завдання столичної влади. І до цього процесу ми залучаємо інвесторів. І ринок, де ми знаходимося сьогодні, – це гарний приклад того, як це можна робити», – підкреслив мер.

Віталій Кличко також зазначив, що на ринках такого типу переважно торгуватимуть виробники продукції, а не перекупники, а покупці, зі свого боку, матимуть можливість купити товари дешевше. «Якісний сервіс, низькі ціни і якісний продукт – це те, що важливо, і це те, що ми маємо забезпечити киянам», – наголосив мер столиці.

Віталій Кличко під час відвідування ринку поспілкувався із покупцями та з продавцями. Мер також відвідав ринки «Даринок» та арт-завод «Платформа», а потім завітав до дитячої території, де відбувалося свято з нагоди дня Святого Миколая.