Всі ми розуміємо, що першочерговим завданням сьогодні є підтримка Української армії, від якої залежить наше майбутнє та подальший розвиток країни..
Завдяки небайдужості громадян, у містах та селах не припиняються акції зі збору коштів для наших бійців. Величезну допомогу українським військовим надають волонтери та благодійні організації, забезпечуючи наших захисників спецтехнікою, одягом , взуттям, їжею та військовою амуніцією.
Великувдячність та повагухочетьсявисловитичоловікам, якіпішлидобровільноабо за мобілізацієюна військову службу та стали на захист нашої країни. Так, з «ППР Броварський» призвано до лав Української армії чотирьох молодих хлопців, троє з яких вже пройшли військові навчання та готуються до відправлення на схід це Міхно Віталій (слюсар з ремонту с\г машин та устаткування інженерно-технічного відділу ППР), Омеля Максим (менеджер зі збуту відділу маркетингу і продажу ППР), Приходько Сергій (машиніст котлів інженерно-технічного відділу ППР). А Корнелюк Андрій (вантажник складу готової продукції ППР) вже з червня місяця проходить військову службу на сході України, де бере активну участь в АТО. Займається несенням патрульно-постової служби забезпечуючи правопорядок і безпеку на маршрутах (постах) і прилеглих до них територіях. 
Керівництво ПАТ «ППР Броварський» прийняло рішення про підвищення заробітної плати співробітникам, які призвані на військову службу на 40%, на весь період перебування в зоні АТО, що також є суттєвою підтримкою для їхніх сімей. Крім того, наші призовники завжди можуть розраховувати на додаткову фінансову підтримку з боку підприємства знаходячись в рядах Збройних сил України. 
У свою чергу, ППР передав нашим призовникам слідуюче спорядження:
- індивідуальні аптечки з препаратом «Целокс»;
- бронежилет,каску кевларова та бінокль;
- розвантажувальний жилет та чохол під бронежилет;
- ліхтарі, ножі;
- військову форму та кепки;
- американське армійське взуття;
- спальні мішки та каремати.
Всього на загальну суму 14 858 грн.
Ми і надалі будемо всіляко підтримувати наших захисників і їх сім`ї, оскільки це є нашим обов`язком перед Україною та нашими колегами, які ризикуючи своїм здоров`ям та життям захищають нас всіх в рядах Збройних сил України.

facebook.com/Indelika
twitter.com/indelika