19 червня 2014 р. 

У селі Мокрець Броварського району Київської області розташований дитячий будинок «Надія», в якому знаходяться на вихованні 20 дітей позбавлених батьківської опіки.

Безумовно, в державних закладах дитина отримує комплекс освітніх медичних і соціальних послуг, але їй бракує навичок самостійного життя, уміння будувати стосунки в сім’ї та у колективі; вона не готова жити у соціумі. Але, судячи з приємної атмосфери, чуйності та ввічливості персоналу дитячого будинку, стає зрозумілим, що керівництво робить все можливе для полегшення адаптації своїх вихованців у дорослому житті.

Сьогодні, велика кількість організацій та підприємств намагаються внести свій вклад у допомогу таким дітям, так-як показником розвинутого суспільства є не байдуже ставлення до підростаючого покоління, розуміння того, що чужих дітей не буває.

«Племптахорадгосп Броварський», що у селі Рожівка, також не залишається осторонь цієї проблеми та протягом тривалого часу на постійній основі надає для харчування дітей м’ясо індика, яке є високоякісним та дієтичним продуктом.

facebook.com/Indelika
twitter.com/indelika