منتوجات لحوم الديك الرومي

Давайте разом покажемо найцікавіші моменти, наймальовничіші куточки Рідного Краю, життя його жителів, результати їх праці та творчості, історії Броварського району тощо.

 

 Наша мета -  створити фотобанк, фото з якого в подальшому будуть використовуваться для виготовлення рекламної продукції (календарі, каталоги тощо) та при проведенні рекламних заходів, пов’язаних з торговою маркою «Інделіка». Це, одночасно, буде пробуджувати цікавість до нашого Краю, сприяти розповсюдженню інформації про Броварщину в цілому.

 

ТМ «Інделіка» пропонує всім  вибрати найкраще фото весни, літа та осені.

 

Призовий Фонд конкурсу кожного сезону:

 

Iмісце –3 000 гривень

II місце -  2 000 гривень

IIIмісце –1 000 гривень

 

Умови конкурсу:

 

- Учасники конкурсу присилають на електрону адресу: photo@indelika.com кольорові та/або чорно-білі фотографії, які зроблені виключно на території Броварського району Київської області.

-  До розгляду приймаються тільки фото природних та/або архітектурних об’єктів, птахів, тварин; спортивних та культурних, розважальних, освітніх заходів тощо.

-  Сімейні та особисті фото не приймаються до розгляду.

- Фото мають бути високої якості, роздільна здатність яких не менша ніж 1 Мегапіксель.

- До кожної фотографії необхідно додати інформацію про точне найменування місцевості, де вона була зроблена та/або назву об’єкта, що зображений на фото, дату.   

- учасники конкурсу мають бути  читачами сторінки TMІнделіка в мережах Twitter та Facebook, а такожсайту http://indelika.com/. Для підтвердження цього необхідно надати назву свого акаунту в мережах та/або надати свою електрону адресу, якщо вона відрізняється від адреси, з якої було переслане фото.

- Якщо ви ще не є читачами наших сторінок та/або не є користувачами мереж Twitter та Facebook, необхідно зареєструватися, вподобати наші сторінки та стати читачами новин нашої ТМ за посиланнями:

https://twitter.com/indelika;

https://www.facebook.com/Indelika/;

http://indelika.com/novini.

- Надаючи фотографії для конкурсу, які зроблені виключно Вами, Ви одночасно передаєте нам авторське право на подальше безстрокове їх використання  від імені ТОВ “ІНДЕЛІКА” , код ЄДРПОУ 05477043.

- учасники конкурсу надають свої персональні дані (Прізвище та імя, свій контактний телефон) та дають згоду на їх подальшу обробку для майбутньої комунікації у випадку виграшу. (згідно чинного Законодавства).

- у Конкурсі також можуть приймати участь співробітники ТОВ “ІНДЕЛІКА”, якщо вони виконали всі умови конкурсу, зазначені вище;

-  всі фотографії, які приймають участь у конкурсі, будуть розміщені на сторінці ТМ «Інделіка» у Facebook за посиланням https://www.facebook.com/Indelika/;

- Переможці визначаються згідно кількості отриманих лайків за визначений умовами конкурсу період.

 

Період дії конкурсу:

 

Весна: 12 квітня 2016 – 31 травня 2016 включно;

Літо: 01 червня 2016 – 31 серпня 2016 включно;

Осінь: 01 вересня 2016 – 30 листопада 2016 включно.

 

Всі комунікації з TM “Інделіка” здійснюються за допомогою електроної пошти photo@indelika.com.

 

Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті  TM “Інделіка” та сторінках у мережах Twitter та Facebook.

 

Бажаємо Удачі всім учасникам та процвітання Рідній Броварщині!