منتوجات لحوم الديك الرومي

Складна ситуація з газом змушує знаходити нові методи вирішення проблеми опалення. Так, Племптахорадгосп Броварський цього року максимально перейшов на економічний вид палива – деревину, відмовившись від використання природного газу.
На даному етапі птахофабрикою виконано технічне переоснащення опалювальної системи. Реалізацію цього проекту втілили в життя маркетинг та керівництво племптахорадгоспу на виконання рішень акціонерів, тим самим заощадивши на обігріві пташників близько 1 млн.м.куб. блакитного палива в рік, не підвищуючи собівартість продукції. 
Для реалізації даного проекту Підприємство витратило близько 3 млн.грн. на придбання та встановлення 25-ти твердопаливних котлів українського виробництва. Також, Племптахорадгосп розпочав закупівлю дров та пелетів від лісогосподарств Київської області (Дарницьке, Святошинське та Бориспільське лісові господарства), створивши для них додатковий ринок збуту товарів і послуг . Для обслуговування котлів додатково створені робочі місця з середньою заробітною платою біля 3000 грн., тим самим забезпечивши мешканців прилеглих сіл та міста роботою, а саме : с.Калинівка – 11 працівників; с.Богданівка - 1 працівник; с.Пухівка – 2 працівники; с.Рожівка – 2 працівники; м.Бровари – 2 працівники. 
Цей приклад інвестиції має позитивний вплив як на зменшення витрат підприємства, так і на важливий соціальний аспект у вигляді збільшення робочих місць в регіоні та спрямування фінансових інвестицій у розвиток української економіки.

facebook.com/Indelika
twitter.com/indelika